Bas Konuş Telsizler POC

     Bas-Konuş telsizi, hücresel ağ (GSM 2G-3G-4G) veya WIFI ağı üzerinden iletişimleri sağlayan bir hizmettir.  Kullanıcı kapsama sorunu olmadan arama yapabilir.  Bas konuş sistemi, taşınabilir telsiz,  cep telefonu,  İzleme ve kontrol platformu ve gönderim sistemi dahil olmak üzere uçtan uca kombine bir iletişim çözümü sağlar. Uygulama Sahnesi: Tüneller, Madenler, Güvenlik Firmaları, Lojistik, Taksi, Perakende, Otel, Petrol, Kamu Kurumlar vb…

Kullanılan GSM ve Wifi İnternet altyapısı ile sisteme entegre olduğundan, harici bir BTK iznine ve ruhsatlandırma işlemine tabi olmadan istediğiniz yerde kullanın ve iletişiminizi sağlayın.

Uygulama yazılım lisansı ile, kişisel cep telefonu veya firmanızın tahsis ettiği telefonlarınıza yazılım yüklenip sisteme dahil olabilirsiniz.

Yönetim konsolu lisansı ile bilgisayardan kullanıcıları takip edebilir, konuşmaları kaydedebilir ve gerektiğinde kullanılan bilgisayar üzerinden anons yapabilirsiniz.

Röle altyapısı kurma maliyetine, BTK Telsiz & Frekans Kullanım ücretlerine ve kurulan rölenin kapsama alanında kalma kısıtlamasına son verin.