Motorola T92 H2O

   

 

10 km'ye kadar menzil. Her bir frekans için 121 alt tone ile kanal kariştirma yaparak temiz kanal bulma. Optimum koşullarda 17 saate kadar kullanım sağlanabilir. Acil durum eylem düğmesi ile bulunduğunuz kapsama alanında ve eşleştirdiğiniz diğer telsizlere ikaz gönderme sağlanabilir. El feneri ile karanlıkta kullanım. Toplam ağırlık 246gram. Boyutlar 6,1 x 18,0 x 3,8 cm (2,4 x 7,1 x 1,5 inç)

    Bu telsiz IP67 standartlarına uygundur. 30 dakika boyunca 1 m'ye kadar su altında kalmaya dayanacaktır. Birlikte verilen NiMH pil ile radyo yüzer. Bazı AA pillerle yüzmeyebilir. Kulaklığın kullanımı yalnızca kuru ortamlarda yapılmalıdır.

    Belirtilen iletişim mesafesi, optimum koşullar altında engelsiz bir görüş hattı testine göre hesaplanır. Gerçek menzil, araziye ve koşullara bağlı olarak değişecektir ve genellikle mümkün olan maksimumdan daha azdır. Gerçek menziliniz, bunlarla sınırlı olmamak üzere, arazi, hava koşulları, elektromanyetik parazit ve engeller dahil olmak üzere çeşitli faktörlerle sınırlandırılacaktır.