Biz Kimiz?
2005 yılında kurulan Atakom, kuruluşunun da öncesine dayanan 30 yıllık tecrübesi ile telekomünikasyon,  haberleşme ve güvenlik sistemleri alanlarında uluslararası markaların üstün kalite ürünleriyle tüketiciye en etkin şekilde ulaştırılmasını sağlayan teknoloji firmasıdır. Şirketimizin temel misyonu ihtiyaca göre hızlı ve ekonomik çözümler üreterek deneyimli, dinamik ve etkin kadrosuyla hizmet sunmaktır. Gelişen telekomünikasyon sistemlerinde daha akılcı ve kalıcı çözümler üreterek, güncel teknolojik gelişmelerin ışığında hizmet vermek amacı ile sektördeki yerini almıştır.

Telsiz ve network (ağ) haberleşmesi kapsamında geniş alan, kapalı alan, maden içi, tünel içi, enerji grupları, liman ve hava taşımacılığı, santraller, alışveriş merkezleri, binaiçi ve otoparklar, toplu yaşam alanları, parklar, metro sistemleri, köprü ve otoyollar, tren hatları, eğitim, sağlık, güvenlik ve inşaat firmalarını satış ve satış sonrası haberleşme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Güvenlik Sistemleri alanında satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etme prensibi ile hem yazılımsal hem de donanımsal servis hizmeti faaliyetlerini yurt içinde sürdürmektedir. Son yıllardaki politikaların paralelinde ihracata yönelik çalışmalarını da yürütmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.